Sitemize hoşgeldiniz.
Tarih: 09-18-2019
Saat: 22:57

Bolu Evden Eve Nakliyat, Bolu Başta olmak özere tüm Türkiye evden eve taşımacılık hizmetini sunmaktadır
Site Map Contacts anasayfa

%100 Müşteri Memnuniyeti

K3 Belgemiz

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

POPÜler YAZILAR

Evden Eve Nakliyat

Buradasiniz: Ana Sayfa » Arsiv bolu nakliyat
yazarYazar: adminbolu | tarihTarih: 20 Ağustos 2016 / 8:24

Taşıma Sırasında Kırılan Eşyalarınızı, Taşıma Firması Öder mi?

Evinizi taşıyacağınız zaman, güveneceğiniz bir şirketle çalışmanız, sizlere en güvenli ve en garanti nakliyat hizmetlerini sunacaktır. Güven konusunda birçok nakliyat firması sınıfta kalırken, bolu Nakliyat şirketi, müşterilerine sunduğu hizmet ve verdiği garantiyle, rakiplerinin arasından sıyrılarak muhteşem bir işçilik sunmaktadır.

Bolu Evden Eve Nakliyat, müşterilerinin her zaman güvende olmasını ve içlerinin rahat olmasını sağlamak için çabalamaktadır. Diğer firmalar taşıma esnasında kırılan eşyalarınız hakkında bilgi vermiyor olsa bile, boluNakliyat olarak; taşıma sırasında kırılan tüm eşyalarınızın zararını karşıladığımız gibi, yapılmayacak halde olanların yerine de yenisini sunmak gibi mükemmel bir hizmet vermektedir.

Personellerimizin tamamının profesyonel olarak işleyişe katıldığı Bolu Nakliyat olarak, bize güvendiğiniz zamandan itibaren kesinlikle sorunsuz ve içiniz rahat hizmetler alabileceğinizi bilmelisiniz. Sorunlardan tamamen uzaklaşarak, kendinizden emin ve güvende hissederek taşınmanın kısa sürede tamamlanmasını bekleyebilirsiniz. En hızlı ve en kaliteli hizmeti aldığınız zaman, korkulacak hiçbir şeyin ve güven konusunun tamamen sizlere özel olarak sunulduğunu da göreceğiniz şirketimiz, zarar görmüş veya gören tüm eşyalarınızın sorunlarını gidereceği gibi, maddi açıdan da kesinlikle sorunlarla karşılaşmanızı sağlamaz.

Tamamen sigortalı hizmetlerimiz arasında olan nakliyat işlerinizi ayrıca, Asansörlü Nakliyat Bolu hizmeti adı altında toplayarak, asansörü, sigortayı ve her türlü hizmeti tek bir paket halinde almanızı da sağlıyor. Her hizmeti tek tek seçmek yerine, bolu Nakliyat sayesinde, tamamına tek seferde ulaşabilir ve en doğru kararla birlikte en kaliteli nakliyat hizmetini de alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, kırılan eşyalarınızın korunması için bizi tercih etmeniz ve iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak, gerçek anlamda doğruyu bulmanız olacaktır. Kolay bir nakliyat işlemi geçirmek ve taşınırken yaşayacağınız stresleri azaltmak için hemen iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

yazarYazar: adminbolu | tarihTarih: 9 Nisan 2015 / 18:51

Bolu Asansörlü Taşımacılık Hizmetlerimiz tüm il ve ilçelere artık eşyalarınız asansörlü olarak taşınacak ta 18 ci katta kader çıka bilen dış cephe asansörler imiz ile hizmetinizdeyiz Bolu Evden Eve Taşımacılık şirketi olarak kış ayı boyunca şehir içi nakliyat fiyatlarımız indirdik bolu merkez ve çevre merkezli olan ilçeler dahil evden eve nakliyat fiyatlarımız 850.tl olarak belirledik sizde bu indirimli fiyatlarımız,dan yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçen uygun fiyat ve kaliteli hizmetlerinizden yararlanın biz kaliteli işi ucuza yapıyoruz sayın müşterilerimiz sizlere bir kes Bolu Evden Eve Nakliyat Haritasidaha hatırlatmak isteriz ki bolu bölgesin,de bizde başka nakliyat firmaları yoktur ev taşıtırken aman korsan firmalara dikkat edelim biz bolu nakliyat firması olarak sizlerin memnuniyeti için çalışmaktayız, Bolu evden eve nakliye şirketi olarak uygun fiyat garantili hizmet kalitesi sunmaktayız sizlere daha iyi bir hizmet suna bilmemiz için taşıma işleriniz bittikten sonra mutlaka görüş ve yorumlarınız yazın bize Bolu Nakliyat,ta Bahar Kampanyası başlattık kampanyamız geçerlik tarihi haziran 15 kader bütün taşıma fiyatlarımız indirimlidir sizde ucuz maliyetli bir taşımacılık hizmeti almak istiyorsanız eyer sizin tek yapmanız geren bu tarihlerden bize ulaşmaktır bizde bolu evden eve nakliyat firması olarak sizlere en uygun fiyat ve garantili taşıma hizmeti sunarız taşıma sırasında her hangi bir eşyanız kırılma sırasında şirketimiz tarafında karşılanmaktadır bolu bölgesinde en iyi 10 nakliyeci arasında yerine alan kurumsal nakliyat firmamız liderliğini sürdürmektedir diğer taşıma firmalarla farkımız verdiğimiz kaliteli nakliye hizmetimizdir sizlere tavsiyemiz her zaman işi uzmanına bırakmak gerektiğini sizlere hatırlatmak isteriz, bolu bölgesin,de en eski ve en iyi bir nakliye firma siyiz sizde kaliteli bir taşımacılık hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçen sizi tüm Türkiye,ye taşıyalım Bolu Evden Eve Nakliyat tı tercih edin sizinde eşyanızı güvenle taşınsın,

yazarYazar: adminbolu | tarihTarih: 15 Şubat 2015 / 18:58

Bolu Evden Eve Nakliyat taşıma işleriniz ilgili şikayet veya yorumlarınız dilediğinizden bu hattımızdan bulaştıra bilirsiniz bize 0507 055 47 87,Bolu Nakliyat firması olarak sizlere bolu asansör kiralama hizmetini en kaliteli bir şekilde sunmaktayız şehir içi ve şehir dişi evden eve taşımacılık hizmeti veren firmamız bolu bölgesinde taşıma yapan bütün nakliyat firmalarına asansörlü nakliyat ve kiralama hizmeti verilir 15 katlık klas marka dış cepheye kurula bilen asansör ile operatör ve kadrolu çalışan elemanlarımızla hizmetinizdeyiz asansörlü nakliyat tın faydaları çok örnek olarak en ufak eşyanız kırılmadan çizilmeden ta 15 ci katta kader çıka bilen asansörcü taşınır bu hizmeti bizden başka bolu gölgesinde veren firma yoktur bolu evden eve nakliyat şirketimiz yeni verdiği asansörlü nakliye hizmetiyle diğer rakip firmalara büyük bir fark atarak liderliğini sürdürmektedir,

yazarYazar: adminbolu | tarihTarih: 24 Kasım 2012 / 9:10

Bolu Evden Eve Nakliyat şirketi olarak şubat ayına özel indirim yaptık sizlerde fiyatlarımızdan yararlana bilmeniz için bizimle iletişime geçin biz size yardımcı olalım bolu ilinde taşımacılık işi bizden sorulur, Bolu Nakliyat firmamız 2015 yılın,da bolu bölgesin,de liderliğini sürdürmektedir sizde bizi tercih edin sizinde eşyalarınız güvenle taşınsın amacımız her gün geçtikçe bizde firma olarak sizlere daha kaliteli bir taşımacılık hizmeti sunmak için varız, Bolu Evden Eve Nakliyat olarak nakliye şirketimiz 8 kişilik bir ekip daha işe almış olmaktayız bütün elemanlarımız eşya taşıma eğitimi almış bulunuyor eğitimsiz hiç bir işçi çalıştırmayız, Bolu Nakliyat firmamız Bolu,da 19 katlık dış cephe eşya taşıma asansörü getirdi artık bütün taşımaları nız asansörlü olarak vereceğiz Bolu Evden Eve Taşımacılık olarak nakliyat sektörün,de 2014 yılı lider olarak seçildik sizde bizi tercih edin sizde taşımacılık,ta konforlu taşıma,da yararlanın Bolu bölgesin,de hem şehir içi hemde şehirler arası taşıma hizmetini veren bir kurumsal firmayız, Bolu’da evden eve nakliyat ve Bolu ev taşıma nakliye alanında kuruluşundan bugüne kader disiplin çalışan kadrolu elemanların sayesinde müşteri potansiyeli büyük bir oranda yükselmiş olup bolu bölgesin,de en büyük evden eve nakliyat firması olarak kanıtlanmıştır müşteri memnuniyeti,en üst seviyede  güvenilirlik, dürüstlük, işi sahiplenme Sigortalı nakliyat gibi ilkeleriyle alanında öncü bir konuma gelmeyi başarmıştır.

Bolu’da 1992 yılında kurulmuş ve kuruluşundan itibaren evden eve nakliye sektöründe bir numara olmayı kendisine hedef seçmiş bir nakliye şirketidir.

Bolu Evden Eve Nakliyat Şirketimiz 20 yıla yaklaşan nakliyat sektörün,de hizmet süresince bünyesinde barındırdığı tecrübeli ve sigortalı çalışan elemanlar, güçlü araç filosu ve müşteri memnuniyeti anlayışıyla evden eve taşıma  sektöründe 1. sınıf şirketler arasına girmeyi fazlasıyla hakketmiştir.

Bolu Nakliyat, Bolu’da kendisine ilke olarak belirlediği güvenirlikli  takım ruhuyla çalışma, kendine ve başkalarına saygı, sürekli gelişim değerleriyle bolu evden eve nakliyat alanında K-3 Yetki belgesiyle yetkin ve tanınmış şirketler arasında kendine yer edinmiştir.
Bolu evden eve nakliyat hizmeti, taşıma sektörünün en önemli hizmet birimlerinden birini oluşturur. BOLU NAKLİYAT olarak biz de evden eve nakliyat ve taşımacılık alanında siz değerli müşterilerimizin maksimum hizmet memnuniyet elde etmesi için gereken önemi ve değeri gösteriyoruz. Eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması için azami dikkat ve çaba göstererek bolu nakliyat alanında bir numaralı konumdayız biz hassas çalışıyoruz,

Evden eve nakliyat bolu alanında en çok dikkat etmeniz gereken hususlar taşımacılık  hizmeti alacağınız şirketin güvenilir, tecrübeli ve alanında uzman olmasıdır. Bolu nakliyat olarak biz, üstün hizmet anlayışımız, paketleme ve ambalajlama malzemelerindeki kalitemiz, ambalajlama tekniklerimiz, Fort Kargo  marka araçlarımız ve uzman ekibimiz ile sizden önceki müşterilerimizin beğeni ve teminatlarıyla Bolu nakliyat bu alanda da öncü olduğumuzu ispatlamış bulunmaktayız, her sene olduğu gibi artık kış ayı gelmeye başladı onun için kar kış olmadan bolu evden eve nakliyat firmamızla taşının taşıma derdinde kurtulun

Bolu evden eve nakliyat hizmetimizde süreç şöyle işlemektedir :

Taşıma öncesinde, taşıma esnasında maksimum kolaylık ve hızı elde edebilmek amacıyla uzman ekspertiz imiz evinize gelerek eşyalarınız, dolaplarımız ve kırılabilecek malzemelerinizle ilgili gerekli incelemeyi yapar, talebinize göre her türlü kolaylığı sağlar.

Ekspertizimizin durum tespiti ile gerekli eleman ve ambalaj malzemesi  ve araç ihtiyacı tespit edilerek firmamıza bildirilir. Kısa bir süre içerisinde uzman elemanlarımız gelerek eşyalarınızı kaliteli ekipmanlarımızla ambalajlar ve taşıma işlemi başlar. Azami dikkat ve çabayla kısa süre içerisinde eşyalarınız en güvenli ve en garantili yeni meskenine ulaştırılır.

 

Bolu,da Taşıma sonrası talebinize göre elemanlarımız tercih ettiğiniz dekorasyon tarzına uygun olarak eşyalarınızı yerleştirir. Gerekli montaj işlemlerini uzman personelimiz hallettikten sonra ihtiyacınız olan başka bir mevzu olup olmadığını sorar. İhtiyaç duyduğunuz konuda da gerekli yardım gerek eşyalarım açıp yerleşmesi sağlanır ve nakliye işlemi sona erer.
BOLU EVDEN EVE NAKLİYAT
Müşterinin isteğine bağlı olarak taşınacak eşya tespitinin experlerimiz tarafından ücretsiz yapılması, eşyanın miktarına ve eşyalarınız için eleman seyisi uygun aracın seçilmesi, eşyanın yükleme ve boşaltılması ,mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için ambalajı, antika eşyalarınız beyaz eşyanın (buzdolabı, çamaşır makinesi..) ambalajı hazırlanarak var olan evden diğer eve nakliye işlemi süreci.

EVDEN EVE NAKLİYAT AMBAJLAMA
Bolu nakliyat Eşya taşınması esnasında esyanızın zarar görmemesi için gerekli önlemleri her zaman alınır  mutlaka ambalajlı olarak taşınması gerekir. Ambalajlama işinin; kaliteli ambalaj malzemeleri ve bu işin uzmanları tarafından yapılması, eşyanızın güvenle taşınması için olmazsa olmaz şartlarıdır.

BOLU OFİS TAŞIMACILIĞI
Türkiye,de Tüm ofis eşyaları Almanya,da kabarcıklı patpat naylon   sarılır. Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere ve plastik varıl gibi malzemesi kullanılır firmamız konulur. Koli üzerine oda sahibinin ismi yazılır. Tüm bu güvenli hizmete rağmen Bolu evden eve Nakliyat tedbiri elden bırakmayarak taşınan ofisi 50, bin TL sigortaya tabi tutar ve olası bir hasar durumunda taşınan ofis Bolu evden eve Nakliyat ile direkt olarak sigorta acentası ile muhataptır.

BOLU KURUMSAL TAŞIMA
Kurum Taşımacılığı Okul, hastane, Ev Dükkan konfeksiyon atölyesi, market, eczane, fuar eşyası, kamu kurum ve kuruluşları ve özel şirketlerin her çeşit taşınma işlemleri gerçekleştirilir. Bu tür yerlerin taşınma işlemlerinin gerektirdiği kadar eleman ve  araç, ve ambalajlama malzemesi  ve taşıma malzemesi şirketimiz tarafından eşya tespiti yapıldıktan sonra sağlanır ve nakliye  işlemi istenilen tarihler arasında başlanıp bitirilir.

Bolu Nakliyat 1992 yılında adıyla kurulmuştur. Evden eve Taşımacılık  sektörde büyük atılımlar yaparak Bolu Nakliyat olmuştur. Bolu’da ve Bolu nın Gerede ilçesin ‘de evden eve nakliyat  sektörüne yepyeni bir vizyon getirmiştir. Hedefimiz siz müşterilerimize her zaman daha iyisini sunmaktır. Bolu Nakliyat bu amaçla kurulmuştur. Bolu evden eve nakliyat olarak Gücümüzü ve Onurumuzu Güvenilirliğimizi korumak ekonomik beklentilerimizden önce gelmektedir. Başarımızın sırrı aslında bu sistemden geçiyor : Yapabileceğin en iyisini yap! Yıllardır evden eve nakliyat, taşıma, evden eve hizmetlerinde en son teknikleri, dürüst, saygılı ve sigortalı çalışan elemanlar yetiştirerek; çekirdekten yetişme uzman nakliyat servisleri oluşturduk,

 

BOLU NAKLİYAT BİZİM İŞİMİZ… Nakliyat, profesyonellik gerektiren, ciddi bir iştir. Bir nakliye firmasının öncelikli hedefi, müşteri memnuniyeti yolu ile sürekli gelişmek fakat eyer o firmanın elemanları sigortalı deilse o firmada garanti beklemeyiniz  ve büyümektir. Son Teknolojiyi takip etmek, en güvenli ve garantili bir şekilde evden eve  taşımacılık ve nakliye hizmeti sunmak Bolu  Nakliyat ‘ın vizyonunu ve misyonu  oluşturur. Bu nedenledir ki, Bolu Nakliyat, beraber çalıştığı kişi, kurum ve kuruluşlardan büyük teveccühler görüp, sağlam referanslar elde etmiştir. BOLU NAKLİYAT olarak hizmette kalite birinci önceliğimizdir. Taşımacılık  işleminde hizmetin kalitesi ve güvenilirlik olmazsa olmazdır. Bolu’da evden eve nakliyat hizmetlerimiz sizin rahatınız, eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması, vakit kaybını minimuma indirerek taşınma sürecini hızlı bir şekilde gerçekleştirmek açısından rakiplerinin önünde yer alır. Başlıca hizmetlerimiz şu şekilde sıralanabilir: Maksimum hizmet minimum fiyat garantisi, Bolu Evden Eve Nakliyat Firmasında bahar kampanyası başladı 10 gün önceden firmamızdan randevun alan müşterilerimize şehirler arası taşımalarında % 10 indirim var
Bolu Evden Eve Nakliyat – Ücretsiz Eksper Hizmeti – Şehir İçi Ve Şehirler Arası Nakliyat – Asansörlü nakliye – Ambalajlama Teknikleri -Ev Taşımacılığı Ve Ofis taşımacılığı – Banka, holding ve kurum taşımacılığı – De montaj ve montaj – Bolu Nakliyat – ve Paketleme – Depolama – Taşıma Öncesi-Taşıma Sonrası – Ofisten Ofise Taşımacılık – Şehir İçi Taşımacılığı – Şehir Dışı Nakliye, Bolu evden eve nakliyat Bolu,dan tüm, Türkiye,ye Tüm, Türkiye, den Bolu, ya evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetini vermekteyiz, Kampanyalı Fiyatlarımız Dan yararlanmak için erken rezervasyon alınız, Bolu evden eve nakliyat firmamız siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet vere bilmesi için bütün kadrosunu ve bütün araç filosunu baştan sonuna kader değiştirmiştir, Evden eve bulu nakliyat olarak bu yılımız sorunsuz bir şekilde bitirdiğimiz için bolu halkımızdan çok memnum kaldık bolu evden eve nakliyat, Bolu evden eve nakliyat firmamızdan kış indirimi başlatık,

Bolu evden eve nakliyat, ta Maksimum Hizmet Minimum Fiyat Garantisi, Tüm Kredi kartlarına 12 aya varan taksit imkanı, Artı Yaz ayı buyunca şehirler arası nakliye işlerinizde büyük indirim yaptırdık

Bolu evden eve nakliyat alanında en çok dikkat etmeniz gereken hususlar Taşıma hizmeti alacağınız şirketin kaç yılık olup olmadığını ve güvenilir, tecrübeli ve alanında uzman olmasıdır. Bolu Nakliyat, olarak biz, üstün hizmet anlayışımız, paketleme malzemelerindeki kalitemiz, ambalajlama tekniklerimiz, Ford Kargo  marka araçlarımız ve uzman ekibimiz ile sizden önceki müşterilerimizin beğeni ve teminatlarıyla bu alanda da öncü olduğumuzu ispatlamış bulunmaktayız BOLU NAKLİYAT Firmamızdan kış sezonu için indirimli fiyatlarımız başladı, Bolu evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetleri bolu dan tüm türkiye ye evden eve nakliye hizmeti vermekteyiz, Bolu da tek ve ilk asansörlü evden eve nakliyat bolu bulu şehir içinde asansörlü evden eve nakliye hizmeti vermekteyiz,

Bolu,da İlk Ve tek Bolu Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz vardır eviniz kaç inci katta olursa olsun dışarıda kurulan asansörler imiz le 18 katta kader hizmet vermekteyiz,

Bolu Evden Eve Nakliyat 2013 yılın kasım ayın 1 den itibaren şehir içi evden eve nakliyat fiyatlarımız  % 15 indirim yapmaktayız şehirler arası evden eve nakliyat taysa % 5 indirim uygulamaktayız bu hizmetlerimizde yararlana bilmeniz için taşıma gününde enaz 1 hafta bolu nakliyat firmamız dan randevun almanız gerekenleredir, bolu ilinde bolu kaymakamlığı tarafında bolu evden eve nakliyat firmamız ödül lenmiştir

Bolu evden eve nakliyat hizmetimizde süreç şöyle işlemektedir:
Taşıma öncesinde, taşıma esnasında maksimum kolaylık ve hızı elde edebilmek amacıyla uzman ekspertizimiz gelerek eşyalarınız, ve eşyalarınız kaç kişi personel yeteceğini tespit eder dolaplarımız ve kırılabilecek malzemelerinizle ilgili gerekli incelemeyi yapar, talebinize göre her türlü kolaylığı sağlar. Bolu Nakliyat Firmamız Her zaman birinci sınıf işçilik hizmetini vermektedir

Bolu Nakliyat Eksilerimizin durum tespiti ile gerekli eleman ve araç ihtiyacı tespit edilerek firmamıza bildirilir. Kısa bir süre içerisinde uzman ve sigortalı çalışan  elemanlarımız gelerek eşyalarınızı kaliteli ekipmanlarımızla ambalajlar ve taşıma işlemi başlar. Azami dikkat ve çabayla kısa süre içerisinde eşyalarınız yeni meskenine ulaştırılır Bolu Evden Eve Nakliyat, Bolu,da şehir için,de evden eve eşyalarınızı depolamak isterseniz bize ulaşınız biz güven ederle eşyalarınızı depolayalım, Bolu evden eve nakliyat firmamız,da 2014 yılın bahar kampanyası başlattık sizide nakliye işlerinizi firmamız la taşıtınz karlı çıkın

bolu nakliyatKAMPANYALI FİYATLARIMIZ BAŞLADI, uygun fiyat garantili hizmet kalitesi, Kış tan dolay fiyatlarımızı indirdik artık 5 ay boyunca evden eve nakliyat hizmeti 800,TL yerine ta 450,TL ye indirdik Daha iyi bir kampanyamızda yararlana bilmek için firma temsilcisiyle le iletişime geçiniz, Bolu Evden Eve Nakliyat Fiyatları, Bolu ilin,de evden eve nakliyat sektörüne bir yenilik daha getirdik bolu asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerimiz başlamıştır sizde asansörlü nakliye yaptırın sizinde eşyalarınız kırılmadan taşınsın, Bolu ilin,de firmamız Bolu evden eve nakliyat olarak verdiği asansörlü nakliye sayesin,de bolu belediye başkanı tarafında ödüllendirilmiştir,

2014 yılı sezon sonu fiyatlarımızı indirdik şehir için,de taşınacak müşterilerimizin bilgisine erken randevun alın uygun fiyatlarımızdan yararlanın biz Bolu Evden Eve Nakliyat olarak kış şartlardan dolay özelikle şehir içi nakliyat fiyatlarımızı indirim yaptık Bolu Nakliyat olarak taşımacılık sektöründe hizmet vermeye devam ediyoruz, Bolu Evden Eve Nakliyat Firmamız 2014 yılı aralık ayında itibaren şirketimize 5 adet eşya taşıma araçları alınacaktır 2010 model veya üzeri satılık nakliye araçları olan varsa bize ulaşsınlar, Bolu Nakliyat olarak araçlarımız sayfasına giriş yaparak araçlarımızın tamamını güre bilirsiniz, Bolu Evden Eve Taşımacılık şirketi olarak 2016 yılın,da itibaren 3 adet eşya taşıma asansörümüz faaliyette girmiş olacaktır ve diğer rakiplerine büyük bir fark atarak lider olmayı hedefleyen bolu evden eve nakliyat firmamız her zaman sizlere asansörlü taşımacılığı tercih ediyor, Evden Eve Nakliyat Bolu Taşımacılık şirketi olarak bir adet teleskop nakliye asansörü satın alınacak satan kişiler bolu nakliyat firmamıza ulaşmalarına rica olunur aradığımız asansör özelikleri evden eve eşya taşıma asansörü olacak, yüksek model ve temiz olması şart olacaktır, bolu bölgesin,de nakliye